07.08.2019
Motocross je náročný sport po všech stránkách. Jezdci končí se závoděním z různých důvodů, nejčastěji však kvůli rodině, zdraví nebo financím. Co vedlo Mariku k tomu, přestat s profi závoděním?
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Marika Mlýnková, česká závodnice, kterou jsme mohli na tratích potkávat dlouhou dobu, ukončila svou závodní kariéru. V letošním roce se drží na průběžném třetím místě v MMČR, dokázala však potrápit své dvě největší soupeřky Kristýnu Vítkovou a Barboru Laňkovou. V loňském roce skončila celkově pátá. Marika je i mistryní České republiky v motocrossu a nesmíme zapomenout, že se také zúčastnila několika závodů mistrovství světa.

 

„Sezóna pro mě předčasně končí a s tím i celé moje závodění. Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří toho byli za těch 13 let součástí! Hlavně mým rodičům, kteří na tom všem mají největší zásluhu a celé mé rodině! Milča & Veronika Mlýnková, Marek Mlýnek a Šárka Beránková. Mému trenérovi Jirkovi Bittnerovi, který semnou přišel o pár nervů za těch 7 let naší spolupráce. Mojí polovičce Stanislavu Sehnalovi za podporu. Mým nejkám Radce Kovářové a Erika Vozárové. Holkám za úžasnou atmosféru na závodech - Viktorie Lohniská a Kristýna Vítková. Celému týmu Be Free Fitness Uherský Brod. Sponzorům a všem co mě podporovali. Byla to krásná cesta, ale je čas na nový začátek. Ještě jednou moc děkuju!“ uvedla na svém facebookovém profilu Marika Mlýnková

 

V komentářích také dodává, že končí ze zdravotních důvodů, ale na závody rozhodně nezanevře!

 

Za celý team Motolevel.com přejeme Marice hodně zdraví a štěstí v další životní etapě!

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: Fb Marika Mlýnková

Foto: Archiv Mariky Mlýnkové

7.8.2019

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.