Chlapci z tímu SMX sa stretli v piatok 6. 6. 2014 na trati v Rudine pod dozorom manažéra tímu MRA. Celý tréning bol od 14:00 hod sprevádzaní slnečným počasím a vysokými teplotami. Jazdy pretekárov mali byť natáčané. To bol hlavný dôvod stretnutia tímu.
Video však nebolo možné uskutočniť, keďže v daný deň nebol k dispozícii vrtuľník. Chlapci to však využili a spravili si tréning. Naleštené motorky s polepami tímu a krásne zladené dresy nebolo možné prehliadnuť z pred objektívu, a tak som sa rozhodla ho nafotiť. Trval pomerne dlho a jazdci si stihli veľmi dobre zajazdiť. Prášilo sa stále a keď sa práve nejazdilo, tak v depe sa opravovaly motorky. Prišli sa pozrieť viacerí ľudia či už rodina alebo len známy kamaráti z okolia.
Tréningu sa zúčastnili jazdci Vladimír Kostelanský #9, Martin Kohút #105, Tomáš Kohút #2, Christy Mudraninec #112, Tomáš Šimko #50 a Vladimír Baránek #121.
Tréning SMX profi teamu sa bude opakovať v nasledujúcich dňoch. Presný dátum nie je ešte istý, ale tento raz by to malo prebehnúť už pri natáčaní videa z vrtuľníka na trati Sverepec ako mi bolo povedané od manažéra tímu MRA. Aj tento tréning sa budem snažiť nenechať si ujsť a opísať ho na Motolevel.com.
Text a foto: Simča Halúsková
11. 6. 2014