Motocykl 2018 v Holešovicích – foto Zdeněk Růžička
06.03.2018

V pražských Holešovicích se v termínu 1.-4.3. 2018 konala známá výstava Motocykl. Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička se na ni vydal a nacvakal na ní několik fotografii. Z nich vytvořil dvě galerie. Na první se můžete podívat níže!

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Malá úprava termínu konání výstavy, aby nekolidovala s jinými, dříve neřešitelný problém, zapříčinila, že návštěvník může v poklidu navštívit všechny.

Pražská výstava Motocykl 2018 byla koncipována jako přehlídka motocyklů, čtyřkolek, doplňků techniky, sportu a života v jedné stopě. Nechyběla ani každoroční ukázka přestaveb motocyklů české a zahraniční výroby. U ní se míra fantazie konstruktérů ničím neomezuje.

Hlavním lákadlem byl nový motocykl Ducati Panigale V4 a novinka tuzemské Jawy, která tradičně zaujala nejvíce návštěvníků.

Výstava zabírala téměř tři pavilony, jelikož levé křídlo připomínalo velký stan, který jsem si dovolil přejmenovat na skleník z důvodu panujícího vedra.
Z dakarských posádek se představil team MRG i s quadistkou Olgou Roučkovou, která rozdávala fanouškům autogramy. Nechybělo spousty malých vozítek a motocyklů pro děti a různá odrážedla, která dělala velkou radost budoucím motorkářům.

Fotogalerie níže přínáší malé ohlédnutí za touto výstavou a nalákáním na ty následující. Motocykly, které nás zaujaly, představíme v samostatné galerii.



Text a foto: Zdeněk Růžička

6.3.2018

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.