MotoSurf World Cup Brno ve fotogalerii
10.06.2018

Druhý červnový víkend se na Brněnské přehradě nesl ve znamení závodů motorových surfových prken – MotoSurf World Cup 2018.

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Tento šampionát se do moravské metropole vrátil opět po třech letech a stálo to za to. Celkově se na hladinu vypravilo téměř sedm desítek závodnic a závodníků, aby se utkali o body do celkového hodnocení MSWC.

 

Vítězem v mužské kategorii se stal Lukáš Záhorský, následovaný druhým Jakubem Kornfeilem a třetím Janem Drkošem. Všichni tři závodili v českých barvách. V případě žen pak první dvě příčky obsadily rovněž Češky - Martina Bravencová brala pomyslné zlato a Aneta Sacherová pak obsadila místo druhé. Na třetí pozici se umístila závodnice ze Slovenska – Zdenka Nyestová.

 

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout na facebookovém profilu MSWC.

 

Během doprovodného programu se přihlížejícím představil Zoltan „Zolie“ Gögh se svojí flyboardovou exhibicí, dále někteří závodníci vyzkoušeli i elektrický JetSurf, který je ekologickou variantou ke klasickému prknu se spalovacím motorem, a nechyběla ani výstava automobilů Renault, Dacia či Tesla či možnost vyhlídkových letů vrtulníkem. 

 

Další závod MSWC se pojede již za dva týdny v britském Wybostonu.

 

Více informací o celém šampionátu naleznete na www.motosurfworldcup.com

 

Autor: Václav Volf (vvf)

10.6.2018

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.