BRNO REVIVAL 2018 Festival rychlosti mezi pavilony
28.06.2018

Minulý víkend se na Brněnském výstavišti konal již třetí ročník akce s názvem Brno Revival, která navazuje na historickou tradici závodů, které se na Brněnském výstavišti konaly mezi lety 1935 až 1967. Akce se letos zúčastnilo 120 automobilů a 150 motorek a na místě byly také legendy českého a československého motorsportu... viz dále.

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Peter Baláž - desetinásobný mistr Československa v silničních motocyklových závodech a Bohumil Staša - držitel třetího a druhého místa z Velké ceny Československa mistrovství světa silničních motocyklů a také Otto Buchberger - účastník posledního památného závodu z roku 1967 za volantem proslulé F3 s označením Drak.
 

Největšími unikáty, které byly k vidění na Brněnském výstavišti, byly letos autocar z roku 1902 a řada bugatek z dvacátých let. Závodilo se ve dvaceti kategoriích a v rámci programu se konala i "moto" svatba, takže se návštěvníci akce určitě nenudili. Už se těšíme na další ročník této zajímavé události a naše čtenáře zdravíme pověstným motoristickým pozdravem: "Hrom do cesty! 

Text a foto: Lukáš Trtílek 
28. 6. 2018 

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.