Masaryk Racing Days 2018 - foto Lukáš Trtílek
13.09.2018

O uplynulém víkendu se na Masarykově okruhu jela podzimní akce Masaryk Racing Days. Během víkendu se odjelo 17 závodů a jedním z největších taháků byla doprovodná série BOSS GP s monoposty F1

ostatníOstatní

Ve středoevropském mistrovství cestovních a GT vozů dominovali čeští jezdci, kdy pilot Josef Záruba z brněnské stáje Mičánek Motor-sport v Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO vyhrál sobotní závod a tím obhájil titul v šampionátu středoevropského zónového mistrovství GTC. V nedělním závodě vyhrál Richard Chlad s vozem Audi R8 LMS.

Sobotní vytrvalostní (šedesátiminutový) závod kategorií D4+2000ccm a D5 vyhrál Aleš Jirásek s vozem Praga R1T. V BOSS GP dominoval celý víkend Ingo Gerstl s vozem F1 Toro Rosso STR1, ale k překonání traťového rekordu 1:36,065 z minulého roku nedošlo.