Zatěžkávací test motocyklů TM proběhl na trati v Přepychách
15.10.2018

Výhradní distributor TM Racing, firma MOTO PERFORMANCE s.r.o., uspořádal ve spolupráci se svým kolínským prodejcem testovací den motocyklů pro MX jezdce a milovníky italských motocyklů TM. Akce se konala v sobotu 13. října na východočeské motocrossové trati MX Přepychy, nedaleko Přelouče.

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Více jak desítka zájemců si mohla vyzkoušet různé motocrossové nebo enduro speciály.


Největší oblibu si určitě získala čtyřtaktní TM250fi, přičemž na totožném motocyklu se stal František Smola mistrem Slovenska ve třídě MX2. Pozadu nezůstala ani dvoutaktní TM 300 2T, která zvládá sbírat body v evropském šampionátu EMX300. Jako další byla k vyzkoušení na velkých kolech TM 85 junior nebo enduro TM EN 450fi. Nechyběl zde ani enduro special Remes, který vyhrál MS.


Na akci dorazila také trojice závodníků Jan Ulman, František Smola a Pavel Kejmar. Honza zkoušel pětaosmdesátku a Pavel vyzkoušel všechny motocykly. Všichni tři se s radostí v poledne pro všechny podepisovali a rozdávali své podpisové kartičky.


Zajímavým zpestřením byla také návštěva TM nadšenců s několika růžovými veterány TM.
Firma TM do roku 1998 používala růžové plasty. I oni nakopli své stroje a jezdili na trati. Starý enduro speciál vyzkoušel také Pavel Kejmar, který si jízdu na něm naplno užíval.


Jak se akce vydařila, můžete vidět v přiložené fotogalerii.

Text a foto: Pavel Horák
15. 10. 2018 
 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.