AUS-X Open Sydney 2018 - foto Lachlan Russell
12.11.2018

Nejproslulejší halový superkrosový závod "down under" - Monster Energy AUS-X Open se stal v sobotu 10. listopadu 2018 v Sydney minulostí. Prostřednictvím výběru z oficiálních galerií vás necháme nahlédnout nejen do dění v hale a jejím okolí, ale také do míst, kam se běžní fanoušci nedostali, neboť byla určená pouze pouzvaným SX ikonám a další doprovodné družině. 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V mixu fotografií můžete vidět snímky Oz legendy Chada Reeda, jak si vyjel zasurfovat s dětmi na jednu z nejznámějších pláží Bondi Beach. Několik pilotů vyzkoušelo, jaké to je létat v tunelu. Přihodila jsem pár fotek z cruisu jachtou, kdy se celá AUS-X banda motala kolem Opera House a dalších významných dominant Sydney, užívala si bublinek a celkově zábavy, během níž se Harry Bink nezdráhal kompletně zbavit svých svršků, aby na sebe zkusil ještě více upozornit, než je zdrávo. Znáte to, když se někdo jako showman narodí a celé mu to doslova a do písmene "žerete" a pak je prostě někdo, kdo se za každou cenu snaží a působí víceméně permanentně trapně? Za mě je právě tohle Harry. 

Nechybí ani dokumentace úprav motorky samotným Ronniem Macam před eventem, kdy neváhal použít tradiční paletu barev ve spreji, pilou uřezal oba blatníky a provedl pár dalších tuningových zásahů, aby se mu následně motorka rozsypala a v sobotu jsme ho bohužel v rámci celého dne vůbec neviděli na trati. Můžete okusit atmosféru Pit Party s Monster Energy Girls,  v rámci níž měli fanoušci možnost sbírat podpisy nejen superkrosových celebrit, ale i dalších, které naskočili v průběhu sobotní noci do krátkého závodu na Yamahách 110 cc, aby si otestovali, jak náročné je ujet pár kol na tvrdé a uklouzané trati. 


Neminula jsem průřez snímků soutěžemi "Best Whip" a "Best Trick" a také fotka vítěze dvoutaktní třídy. A samozřejmě je hojnost cvaků, dokumentujících dění ve třídách SX1 a SX2. Jo a pak ještě snímek páru, který se během AUS-X Open zasnoubil. Australani mají prostě rádi emoce... 

Tak ať se vám galerka líbí :-). A kdybyste si chtěli přečíst pozávodní report, je ZDE. Záznamy všech 3 rozjížděk Tripple Crown SX1 (1. závod, 2. závod, 3. závod), 2 Stroke Cupu atd. jsou na FB stránce BROtocross
 

Oficiální web: 
https://ausxopen.com


Připravila: Lucie Havlíčková (luh) 
Foto: Lachlan Russell/AME Management 
12. 11. 2018 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.