Sajdkáry v Sedlčanské kotlině 2019 – foto Josef Hejnal
23.10.2019

Sedlčanská kotlina ožila v sobotu 19.10.2019 dunivými motory sajdkárkrosových speciálů. Právě zde totiž tým Pokorný-Čiko se spřátelenými posádkami uspořádal akci pro veřejnost a hlavně pro své příznivce, aby se dozvěděli něco více o jejich sajdkárkrosové řeholi a mohli si při té příležitosti také na vlastní kůži vyzkoušet jízdu na sajdkáře. Do Sedlčan jsem zavítal osobně, a tak pořídil pár snímků, na které se můžete podívat ve fotogalerii níže.

sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na sobotní den vyšlo pěkné, slunečné počasí a návštěvníci se jen hrnuli. K dispozici byly sajdkáry nejen týmu Pokorný-Čiko, ale dále i dvojice Hranický-Lizánek, Krotil-Ochtábec, Vach-Vach a Jirouška. Nejdříve všichni jezdci předvedli přítomným jejich jízdu v plné palbě a následně již nabízeli možnost ke svezení.

Celou akci uváděl fundovaný moderátor, který osvětlil všem návštěvníkům, jaký sport je sajdkárkros, zároveň si zval i samotné jezdce k interview a dále i trochu organizoval, aby vše mělo jakýsi řád a vše hladce probíhalo. Po adrenalinovém zážitku se každý mohl posilnit u rychlého občerstvení s širší nabídkou jídel. Rozlučka se odehrávala v přátelské atmosféře a náramně se povedla. Všichni odcházeli velice spokojení, jak si užili sobotní den.

Na závěr bych chtěl poděkovat za pozvání pořádajícím týmům!Text a foto: Josef Hejnal
23.10.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.