Rozlučka se sezonou týmu Pudlo-Vitoň – foto Josef Hejnal
28.10.2019

I o uplynulém víkendu uspořádaly další sajdkárkrosové týmy rozlučky se sezonou pro své příznivce. Ve stejném termínu probíhaly v Příbrami pod taktovkou dvojice Pudlo-Vitoň a druhá v Medlově, kterou organizoval Promotorsport tým. A právě na první akci, kterou jsme osobně navštívili, se zaměříme.

sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

I na sobotu 26.10.2019 vyšlo krásné, slunné počasí. Naposledy jsme si ho mohli užít na akci plné vůni benzínu a rachotu motorů na skromné trati Pichce u Příbrami, kam sezval všechny své příznivce, sponzory a zájemce o sajdkárkros tým Lukáše Pudla. Společně s ním se na trati proháněly další spřátelené posádky, Hranický-Lizánek, Mach-Zoubek, Peták-Hotový a Kocourek-Ric. Všichni se snažili všem přítomným zájemcům o svezení vyhovět, aby každý si vyzkoušel, co za dřinu, ale i adrenalin a požitek je sajdkárkros. Kromě tohoto zážitku mohli návštěvníci využít stánky s občerstvením a pro děti byl postaven skákací hrad. Všichni si tak sobotní den náramně užívali. Akce probíhala až do pozdních odpoledních hodin.

Večer pak tým Pudlo-Vitoň uspořádal afterpárty pro zvané v milínském Motorestu, kde veřejně ocenil svůj realizační tým za práci během sezony, přivítal všechny hosty a dále se věnoval naplánovanému, bohatému programu. Hostitelé totiž připravili mnoho soutěží a her, aby se nikdo nenudil a zapojil se do zábavy. O půlnoci proběhlo i losování tomboly.

Obě akce, svezení na Pichcích i afterpárty v Milíně, se velmi vydařily.


Za redakci Motolevel.com děkujeme za pozvání!
(joh)
28.10.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.