Velkolepá párty k oslavě tří titulů posádky Kolenčík-Hejhal!
17.11.2019

Dvojnásobní mistři republiky Kolenčík-Hejhal teprve nyní pořádně oslavili své letošní úspěchy na velkolepé párty ve své domovině v Havrani v pátek 15.11.2019. Z ní přinášíme bohatou fotogalerii. Podívejte se, jak slaví mistři!

sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Spanilá jízda týmu Kolenčík-Hejhal letošní sezonou se musela řádně oslavit. V seriálu MMČR side suverénně pádili za svým v pořadí druhým titulem. Ve většině případů vítězili stylem start-cíl. Až takovou neotřesitelnou pozici v českém šampionátu měli. Sebevědomí si ale přidávali i na německém mistrovství. Jako první česká posádka v historii tento šampionát celkově vyhrála a dosáhla na německý titul. Aby toho nebylo málo, přidali i další mistrovský titul v českých družstvech. Světovou sezonu pak zakončili na 20. místě. Nejvíce v ní zabodovali v německém Strassbessenbachu, kde skončili jako pátí.

Suma sumárům, úspěchů na zapití bylo dost. V restauraci „Na statku“ u Kolenčíků tak připravili pro všechny své pozvané hosty velmi bohatou hostinu s velkým výběrem jídel – od zabijačkových hodů, přes grilovanou kýtu, kachnu či řízky nebo i sladké dezerty, prostě hody jako na veselce, co hrdlo ráčilo.

Večerní párty začala úvodním slovem obou jezdců, Petra Kolenčíka a Matěje Hejhala, kteří všechny přivítali a před všemi ocenili své sponzory a partnery, také celý svůj realizační tým za obrovskou práci během sezony. Následně se už rozjela volná zábava, kde k poslechu i tanci hrála místní hudební skupina. Hřebem večera bylo i tahání i bohaté tomboly.

Tým Kolenčík-Hejhal tak všechny bohatě pohostil, připravil skvělou zábavu, a tak důstojně zakončil uspěšnou sezonu 2019. Párty svou velkolepostí připomněla ty z éry od Rozehnalů.

Za redakci Motolevel.com děkujeme za pozvání! Bylo nám ctí!(joh)
Foto: Zdeněk Růžička a Josef Hejnal

17.11.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.