OBRAZEM: Pudlo-Vitoň sahali po vícemistrovi 2019
27.01.2020

Až do posledního závodu republiky v Horním Újezdě dvojice Pudlo-Vitoň živila naději na vícemistra republiky, kterou ji vzala až neskutečná smůla. Nakonec obsadila 4. pozici. Přitom po celou sezonu se držela v úzké špičce startovního pole. Vícemistra se však dočkali v českých družstvech. A právě posádce Pudlo-Vitoň je věnováno následující shrnutí a bohatá fotogalerie z celé sezony 2019.

sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Pro připomenutí zdobila tuto posádka pěkná vizitka: 3x na stupních vítězů, 3x holeshoty (včetně kvalifikací) a až do závěrečného podniku končili vždy nejhůře jako čtvrtí. A co na to samotní jezdci?


Pudlo-Vitoň:

„Loňská sezóna 2019 byla pro nás víceméně úspěšná. Přestože jsme se v mistrovství světa zúčastnili pouze tří závodů, podařilo se nám kromě domácího Kramolína zajet na bodovaných místech. Zvlášť v německém Straßbessenbachu, kde to bylo na třináctém. V českém mistráku se nám dařilo, byly i nějaké holeshoty a hlavně jsme se třemi posádkami měli minimální bodový rozestup až do posledního závodu a mohli bojovat o druhé místo… To bylo motivující nejen pro nás, ale mohlo to být hezké i pro diváky… Na zmíněném posledním závodě jsme si vybrali smůlu, kdy nám z prvního místa praskl řetěz a bylo po šanci na dobrý celkový výsledek, ale to k závodům patří. Jinak náš tým fungoval zas pohodově a na jedničku. Myslím, že jsme si závody užili společně se všemi tak, jak nás to baví.. za což bych chtěl všem okolo nás poděkovat,“ shrnul nám Lukáš Pudlo.(joh)
Foto: Zdeněk Růžička a Josef Hejnal

27.1.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.