OBRAZEM: 8. místo obsadili Pečové!
28.02.2020

Pokračujeme dalším dílem seriálu „Ohlédnutí za sezonou 2019“. Tentokráte se naše pozornost zaměřila na bratrskou posádku Peč-Peč, která se minulý rok umístila v MMČR side na 8. místě. Znovu vám nabízíme ohlédnutí formou fotografií, ale také hodnocení sezony od zmiňované posádky, která také prozradila novinky u nich v týmu pro sezonu 2020!

sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jméno Peč není pro sajdkárkros ničím neznámým. Již na začátku devadesátých let otec se strýcem současných jezdců startovali v republice a nevedli si špatně. Nejlepší jejich konečné umístění bylo 4. místo v roce 1993, a tak nebylo se co divit, že jejich synové jdou v jejich šlépějich. Současná bratrská posádka se každým rokem zlepšuje. Minulou sezonu se usídlila na 8. místě, přičemž během ní se jí nevyhly větší bodové ztráty zaviněné zraněním či technickými problémy. A jak hodnotí oni samotní svou jízdu rokem 2019 a co chystají na letošek? Na vše nám odpověděli níže:

„Když se podíváme zpětně na sezónu 2019, hodnotíme ji spíš průměrně. Několikrát nás zklamala technika, kvůli níž jsme nedojeli některé rozjížďky. To nás stálo body a také celkové konečné umístění, které mohlo být lepší. Potýkali jsme se i s nějakým zraněním, ale to k tomu prostě patří. Na sezónu 2020 trénujeme fyzičku a dojde u nás v týmu po 4 letech k velké změně. Pod číslem 40 pojede sice složení Peč/Peč, jako tomu bylo doposud, jen na vozíku nebude Tonda, kvůli zdravotním problémům, ale Laďův bratranec Slávek,“ sdělil nám tým Peč.(joh)
Foto: Zdeněk Růžička a Josef Hejnal
28.2.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.