Svižným skokem do sezony 2011 – foto Růžička a Hejnal
20.03.2020

Nyní máme nebývalou možnost se ohlédnout za minulými ročníky českého šampionátu a nejen jeho, jak s námi šel čas, kdo vše na závody jezdil a pomocí fotografií si připomenout léta minulá. V prvním sledu jsme pro vás připravili výběrovou fotogalerii ze sezony 2011, protože právě v ní jsme započali naši činnost na stránkách Motolevel.com.

sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V roce 2011 zaznamenal český sajdkárkros ohromného úspěchu v zahraničí, na kterém zadělali bratři Rozehnalové, když vyhráli Velkou cenu Estonska. Byl to přelomový úspěch v českých dějinách tohoto sportu, jelikož žádné jiné naší posádce se to nepovedlo.

Ostatně bratři Rozehnalové dominovali, jako už několikátý rok, i v republice. Znovu získali titul českého mistra. Druzí za nimi skončili Diblík-Šnévajs a na třetím bratři Čermákové, kteří vinou zranění nestartovali na dvou podnicích. Celkem se odjelo 8 závodů a jedny družstva.


MMČR side 2011, top 5:

1. Rozehnalové 313 bodů
2. Diblík-Šnévajs 281 b.
3. Čermákové 277 b.
4. Vejchodové 258 b.
5. Černý-Zinckernagel 221 b.V českých družstvech, které se jely v Ředhošti, zvítězil tým AMS Jawa Racing ve složení Čermákové, Vondráčkové a Černý-Zinckernagel. Na konci sezony se dále uskutečnilo ME družstev v německém Jauer, ve kterém hájili české barvy Rozehnalové, Čermákové a Diblík-Šnévajs. Dosáhli zde na skvělé čtvrté místo!

Dost faktů a pojďme se podívát na fotogalerii níže, která je více vypovídající.(joh)
Foto: Zdeněk Růžička a Josef Hejnal

20.3.2020

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.