Jorge Prado o svém návratu na motorku
motocross

Je fantastické vidět dvojnásobného Mistra světa třídy MX2 Jorge Prada #61 zpět na továrním motocyklu KTM. Tento víkend absolvoval dvacet povedených kol na trati Malagrotta. Na motorce se ukázal po dvou měsících po zlomenině levé stehenní kosti.

VÍCE
ROZHOVOR: Jeffrey Herlings – zralost
motocross

Jeffrey Herlings ovládl mokrý závod Hawkstone International i přesto, že první jízdu po pádu dokončil na třetím místě. Ve druhé rozjížďce však nenechal nikoho na pochybách a zvítězil. Vypadá to, že se letos setkáváme s tak trochu jiným Herlingsem, který volí odlišnou taktiku, nevrhá se za každou cenu do riskantních situací na zrádném okruhu a vůbec mu nevadí vodit v těsném závěsu za sebou jiného jezdce, přičemž jeho stínem v Británii byl Coldenhoff.

VÍCE
Jordi Tixier opouští tým VHR KTM
motocross

Tým VHR KTM potvrdil, že jeho jezdec Jordi Tixier opouští týmovou základnu. Těsně před začátkem sezóny se tak francouzský závodník ocitl bez týmu.

VÍCE
Giacomo Gariboldi o budoucnosti Tima Gajsera
motocross

O budoucnosti Tima Gajsera proběhlo spoustu spekulací, když se ho novináři ptali, zda má zájem o přestup do seriálu AMA SX. Jak vidí Gajserovu budoucnost Giacomo Gariboldi?

VÍCE
Kdo je vlastně Mitch Evans?
motocross

Australský mladík podepsal v letošní sezóně jednoletý kontrakt s tovární Hondou, po zajímavé nováčkovské sezóně ve třídě MX2. Pod vedením týmu Honda 114 Motorsport a manažerky Livie Lancelot.

VÍCE
Red Bull KTM Factory Team 2020
motocross

Tým Red Bull KTM Factory je znám svou dlouholetou dominancí v motocrossu! Podívejte se na design a předsezónní focení jezdců týmu. Jeffrey Herlings, Jorge Prado, Rene Hofer nebo Antonio Cairoli pózovali fotografovi a vznikly z toho skvělé fotky!

VÍCE
Davy Pootjes potvrdil plány na sezónu 2020
motocross

Závodník Davy Pootjes konečně potvrdil své plány na letošní sezónu 2020 a zvěsti se potvrdily – bude závodit na Kawasaki!

VÍCE
Monster Energy Kawasaki Racing Team 2020
motocross

Jezdecké duo Romain Febvre a Clement Desalle nafotilo krásné předsezónní promo fotky. Jak vypadají jezdci továrního týmu Kawasaki, můžete shlédnout zde.

VÍCE
Yamaha odhalila svůj vzhled
motocross

Oficiální fotogalerii představily i týmy Monster Energy Yamaha Factory MXGP a Monster Energy Yamaha Factory MX2. Reprezentanti týmu – Jeremy Seewer, Gautier Paulin, Arnaud Tonus, Jago Geerts a Ben Watson jsou připraveni bojovat a značku tří ladiček dostat co nejvíce do popředí v celkovém hodnocení.

VÍCE
MXGP se vrací do Španělska
motocross

Po jednoleté přestávce v kalendáři MXGP je španělská Grand Prix zpět! Společnost Youthstream s nadšením oznamuje, že ve dnech 18. – 19. dubna 2020 bude hostit nová španělská trať Xanadú in Arroyomolinos světový šampionát motocrossu.

VÍCE