Co prohlásil Herlings na Coldenhoffovu adresu?
motocross

V průběhu dvou finálových kol Mistrovství světa v motokrosu (MXGP) 2019 měl suverén Jeffrey Herlings plné ruce práce se svým týmovým kolegou Glennem Coldenhoffem.

VÍCE
18. MXGP 2019: Sezóna MXGP skončila v Šanghaji
motocross

Závěrečný díl světového šampionátu MXGP přivítala Čína ve městě Šanghaj. Závod přinesl pár zajímavých momentů a také několik větších pádů, která potkaly Gajsera, Strijbose nebo Tonuse.

VÍCE
Arnaud Tonus si zlomil v Číně ruku a nejspíš zmešká MXoN
motocross

Švýcar Arnaud Tonus při MXGP v Číně upadl tak nešťastně, že si během kvalifikace zlomil ruku. V neděli tak už závody sledoval pouze jako divák. Nad jeho reprezentačním startem na MXoN v Assenu tak visí samozřejmě otazník.

VÍCE
Richard Šikyňa v TOP 20 nejlepších světových jezdců
motocross

Posledné body v tohtoročnom seriály majstrovstiev sveta „2019 FIM MXGP Motocross World Championship“ sa rozdeľovali tento víkend (14.-15.9.2019) v ďalekej Číne. Pretekov v Šanghaji sa zúčastnil aj jediný slovenský účastník seriálu majstrovstiev sveta Richard Šikyňa (MX Slovakia), ktorý po celú sezónu obliekal dres partnerského českého tímu JD GUNNEX KTM RACING TEAM.

VÍCE
TZ: Richard Šikyňa bodoval v Číně
motocross

Český JD Gunnex KTM Racing Team uspěl v závěrečném závodě mistrovství světa v motokrosu ve třídě MX2. Slovenský jezdec týmu Richard Šikyňa vybojoval v čínské Šanghaji celkem čtrnáct bodů a v konečném pořadí šampionátu se posunul do nejlepší světové dvacítky.

VÍCE
MXoN 2019: Američani se naplno připravují v Evropě
motocross

EUROTRIP. Tak nazvali svůj evropský trénink a zároveň přípravu na největší motocrossový závod sezóny jezdci z USA. Na Motokros národů, který se koná poslední zářijový víkend v holandském Assenu, se pilně připravují na pískové trati v Lommelu.

VÍCE
17. MXGP 2019: Herlings je zpátky, Polák se Šikyňou na bodech
motocross

Předposlední díl MXGP hostil uplynulý víkend čtyři závodní kategorie. Hlavní MXGP, MX2 a spolu s nimi také třídu žen WMX a dvoutaktní EMX 2T, kteří přijeli závodit v nízkém počtu 6 závodníků! V hlavním závodě jsme se dočkali zajímavých soubojů a potěšením pro fanoušky bylo i bodové umístění jezdců českého týmu.

VÍCE
Mattia Guadagnini se upsal Husqvarně
motocross

Husqvarna nedávno oznámila, že se jim povedlo podepsat smlouvu s juniorským šampionem třídy 125 cc - Mattia Guadagnini. Ten v roce 2020 postoupí výše a bude závodit v rámci EMX250 série pod vedením Corrada a Marco Maddii a jejich Husqvarna Junior Racing Maddii týmu.

VÍCE
Richard Šikyňa si vedl v turecké MXGP zatím nejlépe!
motocross

Predposledné podujatie seriálu majstrovstiev sveta „2019 FIM MXGP Motocross World Championship“ sa po týždňovej prestávke uskutočnilo 7.-8.9.2019 na trati v tureckej Afyonkarahisare. Jediný slovenský reprezentant jazdiaci na MXGP, Richard Šikyňa (MX Slovakia) si na svojej KTM 250SXF vyjazdil pre seba a český tím JD GUNNEX KTM RACING TEAM, ktorého dres oblieka počas všetkých tohtoročných pretekov majstrovstiev sveta fantastických 19 bodov za 10. a 13. miesto.

VÍCE
TZ: Šikyňovi se dařilo, Polák bral popáté body
motocross

Oba jezdci českého týmu JD Gunnex KTM Racing Team mají za sebou sedmnáctý víkend mistrovství světa v motokrosu, který se jel v tureckém Afyonkarahisaru. Slovenský závodník Richard Šikyňa dojel desátý a třináctý, v bodovém součtu to představuje jeho nejlepší výsledek sezony. Český reprezentant Petr Polák obsadil ve druhé jízdě devatenácté místo a bodoval tak v šampionátu popáté v řadě.

VÍCE