Představení českého jezdce v kategorii MX2
motocross

Zítra 17. ledna 2019 proběhne v budově Autoklubu ČR oficiální tisková konference, kdy bude oficiálně představen jezdec Petr Polák z týmu JD GUNNEX KTM Racing Team, který v letošní sezóně pojede v kategorii MX2.

VÍCE
Startovky MXGP Patagonia-Argentina 2019
motocross

YouthStream představil startovní listiny úvodního závodu FIM MS v motokrosu (MXGP) 2019, který se pojede na trati Neuquen v Patagonia-Argentina ve dnech 2. a 3. března. Tento okruh patří mezi nejoblíbenější mezi jezdci a týmy celkově. A snad i proto startovky čítají celkem 62 jezdců ve třídách MXGP a MX2.

VÍCE
Petr Polák se v roce 2019 posouvá rovnou do třídy MX2!
motocross

V posledních třech sezónách se náš mladý talent Petr Polák soustředil na třídu EMX125. V letošním se však leccos mění a Petr namísto postupu do třídy 250cc tento krok přeskakuje a uvidíme ho rovnou ve třídě MX2 světového šampionátu.

VÍCE
MXGP magazíny 58-64
motocross

Zatímco YouthStream nepřetržitě chrlil nové MXGP magazíny, my jsme si dali s jejich podstrčením směrem k vám tentokrát načas. Níže jsou proto odkazy hned na sedm čísel, v nichž nechybí samozřejmě ani to nejnovější čtyřiašedesáté.

VÍCE
Liam Everts se na několik let upsal KTM
motocross

Talentovaný belgický mladíček Liam Everts se stane od roku 2019 oficiálně členem KTM závodní divize, která mu pomůže v jeho následovnické cestě vzhůru po motokrosovém žebříku do MXGP.

VÍCE
Provizorní přehled týmů MXGP a MX2 2019
motocross

YouthStream představil provizorní soupisku oficiálně potvrzených týmů, které mají svoje místo ve FIM Mistrovství světa v motokrosu (MXGP) 2019.

VÍCE
Aktualizace MXGP a EMX kalendáře 2019
motocross

Začátek MXGP (FIM Mistrovství světa v motokrosu) se sice nezadržitelně blíží, avšak kalendář se opět dočkal úprav. V příštím roce budou startovat v rámci MXGP stejně nazvaná třída, dále MX2, EMX 2T, EMX125 a EMX250. Celý cirkus otevře svoje šapitó 2. a 3. března 2019 v Patagonia-Argentina - trať Neuquen.

VÍCE
MXGP 2019: Konečně známe první zastávku světového šampionátu!
motocross

Tak jsme se dočkali a víme, kde se pojede úvodní závod FIM Mistrovství světa v motokrosu (MXGP) tříd MXGP a MX2. Očekávanou destinací je úžasná lokace Patagonia-Argentina s tratí Neuquen. První kolo se pojede podle plánu v neděli 10. března 2019 s tím, že kvalifikace bude o den dříve tradičně v sobotu.

VÍCE
JWR Yamaha Racing podepsal Brylyakova a Goleho
motocross

Vypadá to, že se tým JWR Yamaha Racing pořádně rozšoupnul a přibral další posily na sezónu 2019. Dalším přírůstkem do jejich moto rodiny je Rus Vsevolod Brylyakov. A aby těch jezdců neměli málo, nechali si upsat také Anton Goleho, který se postaví na start MXGP premiérově.

VÍCE
JWR Yamaha podepsal smlouvu s Kevinem Strijbosem
motocross

JWR Yamaha Racing potvrdil zprávu o podpisu šestinásobného GP vítěze Kevina Strijbose, který bude tým reprezentovat během FIM Mistrovství světa v motokrosu 2019. Třiatřicetiletý Kevin je na spolupráci s týmem připravený, protože by jistě rád vylepšil konečné čtrnácté místo v průběžném pořadí.

VÍCE