Poslední podnik letošního mistráku zamířil na známou trať do východočeských Holic. Mistr už byl jasný v osobě Florenta Richiera. Františkovi Smolovi šlo o udržení třetího místa konečného pořadí před Markem Sukupem.
Po finálovém závodě MM ČR v motokrosu jednotlivců v Holicích - Profi Auto Iveco Cupu 2010 dojde samozřejmě na vyhlášení výsledků závodu a na celkové rozdělování titulů ad. cenných umístění v seriálu, avšak žádná after party se tento rok NEKONÁ!!!
Jak známo, všechno má svůj konec. Stará pravda se týká i seriálu mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu – PROFI AUTO IVECO CUPU 2010. Hostitelem finálové tečky šampionátu budou v SOBOTU 25. září 2010 východočeské Holice.
Asociace jezdců motokrosu se ve čtvrtek 9. září 2010 zúčastnila jednání s VV Svazu motokrosu. O čem přítomní diskutovali a na čem se dohodli si můžete přečíst o kousek níže.
Asociace jezdců motokrosu nelení a hned ve čtvrtek 9. září 2010 se zúčastní jednání VV Svazu motokrosu, na kterém se bude diskutovat o důležitých změnách.
Asociace jezdců motokrosu spustila nové webové stránky, na kterých budete moct sledovat aktivity zástupců jezdců.
Výkonný výbor Svazu motokrosu oznámil, že v roce 2011 pojedou junioři MČR pouze na dvoutaktních motocyklech o obsahu 125 ccm. Co si myslíte o vyřazení čtyřtaktních strojů?
Sluneční paprsky se tváří stále unaveněji, školní budovy ožily a motokrosaři se chystají na svůj domácí vrchol. V sobotu 25. září nastoupí v Holicích nedaleko Pardubic k závěrečnému dílu PROFI AUTO IVECO CUPu 2010, zastřešujícímu letošní MM ČR tříd MX2, MX3–OPEN a VETERÁN.
Martin Osička vstoupil v roce 2008 do motokrosu a na úspěchy svého Osička MX Teamu nemusel dlouho čekat. V letošním roce oblékají týmový dres vynikající závodníci, kteří sbírají cenné domácí i zahraniční zkušenosti, body i české tituly v juniorských a seniorských mistrovstvích.
Do Kaplice jsem odjížděl se smíšenými pocity - velmi jsem se na tamní těžkou trať těšil, ale zároveň jsem moc nevěřil v mou fyzickou připravenost.