Mezinárodní SX v Litovli 2011 - FOTO, TEXT a VIDEO výstupy z akce!
motocross

Níže najdete odkazy na fotogalerie, textové reportáže a videa z Mezinárodního superkrosového závodu - LR Cosmetic / ADOS Cupu 2011, který se konal v neděli 2. října 2011 v Litovli.

VÍCE
VÝSLEDKY Mezinárodního superkrosového závodu v Litovli!
motocross

Dříve než se na webu objeví výstupní TZ z Mezinárodního superkrosového závodu - LR Cosmetic/ADOS Cupu 2011 s podtitulem "Setkání mistrů", který se konal uplynulou neděli v Litovli, podívejte se alespoň na přehled výsledků těch nejlepších jezdců včerejších finálových rozjížděk.

VÍCE
Časový harmonogram a program SUPERKROSU V LITOVLI!!
motocross

Kdo si nepotrpí na kvanta textu a chce se pouze seznámit s časovým harmonogramem a celkovým programem Mezinárodního superkrosového závodu - LR Cosmetic/ADOS Cupu 2011, který se jede již nadcházející neděli 2. 10. 2011 v Litovli, nechť se posune o pár řádek níže a čerpá informace!

VÍCE
3. TZ Mezinárodní SX závod – LR Cosmetic ADOS Cup 2011
motocross

Superkros v Litovli je za dveřmi – seznamte se s oficiálním programem a soupiskami jezdců!

VÍCE
VÝHERCI vstupenek na superkros v Litovli!!
motocross

V neděli 2. října 2011 je na programu Mezinárodní superkrosový závod - LR Cosmetic/ADOS Cup 2011 v Litovli a my konečně známe výherce 10 vstupenek na tuto událost!! Seznam si můžete prohlédnout níže...

VÍCE
OFICIÁLNÍ startovní listina Mezinárodního superkrosu v Litovli
motocross

Konečný a oficiální seznam třiadvaceti potvrzených jezdců vypadá následovně...

VÍCE
Oficiální startovní listina třídy 50 ccm - vložený SX závod nadějí!
motocross

V rámci Mezinárodního superkrosového závodu - LR Cosmetic/ADOS Cupu 2011 poměří síly v neděli 2. 10. 2011 ve vloženém závodě nejmenší motokrosové naděje na strojích o obsahu 50 ccm. Ve startovní listině, kterou si můžete prohlédnout níže, je aktuálně 11 závodníků a jedna motokrosařka.

VÍCE
Blesková SOUTĚŽ o 10 vstupenek na SUPERKROS v Litovli!
motocross

V neděli 2. října 2011 je na programu Mezinárodní superkrosový závod - LR Cosmetic/ADOS Cup 2011 v Litovli, a tak jsme při této příležitosti připravili ve spolupráci s pořadatelem soutěž o celkový počet 10 vstupenek! Soutěžní otázku najdete spolu s pokyny níže.

VÍCE
Chceš dělat hostesku na SUPERKROSU v Litovli? Kontroluj info!!
motocross

Hledáme 4 krásné či zajímavé hostesky na mezinárodní SUPERKROS, který se koná v neděli 2. 10. 2011 v Litovli (Olomoucký kraj). Symbolická odměna 500,- Kč na ruku! Občerstvení a 3 vstupenky pro doprovody pro každou hostesku ZDARMA!

VÍCE
Ceny VSTUPNÉHO!!
motocross

Cena vstupenky pro dospělého činí 100 Kč. Děti do 140 cm, studenti a invalidé mají vstupné za poloviční částku, tedy 50 Kč, pokud se prokážou platnými průkazy.

VÍCE