07.11.2019
Ruku v ruce s novým názvem týmu se mění i celkový vizuál iXS MXGP Teamu. A změn se dočká také organizační stránka, která pomůže s profesionální prezentací. Personální obsazení dozná rovněž změn. Týmu nebude chybět trenér a mechanik. Manažery nadále zůstávají Daniel Zollinger a Colin Streubel. Napříč tomu Simone Streubel bude pokračovat v STC Racing UG, přičemž tato divize se stará o administrativní stránku iXS MXGP Teamu.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Pokud jde o jezdce, i tady na sebe nenechaly čekat změny. Loris Freidig tým opustí a připojí se k nové větvi. Přejeme Lorisovi jen to nejlepší a spoustu úspěchů v budoucnu s jeho novým týmem. 
 

Team iXS MXGP budou ve třídě MX2 zastupovat jezdci Petr Polák (CZ) a Cyril Benot (B). Od obou se očekává, že budou schopni sbírat pravidelně body v rámci evropského šampionátu. Petr a Cyril pojedou rovněž ADAC MX Masters a kdykoli to bude možné, vyrazí na MX2 šampionát Švýcarska. 
 

Tým iXS MXGP bude kompletní s Kevinem Brumannem (CH) na palubě. Kevin za tým závodil už v uplynulém roce během první EMX125 sezóny. Mladý švýcarský talent se toho hodně přiučil a povedlo se mu dokonce body v této náročné sérii. Kevin rovněž exceloval při prvním MX2 šampionátu Švýcarska, kde se mu povedlo skončit celkově osmý. 
 

iXS MXGP tým je natěšený na start nové sezóny. Pod jménem STC Racing iXS se nyní bude skrývat podpora mladých talentů, jimiž v roce 2020 budou Justin Trache (D), Leon Lalande (D) a bratři Carles a Joan David Rosell (E).
 

iXS MXGP team bude závodit s podporou Yamahy a stejně jako v minulosti se může spolehnout také na podporu dalšího dodavatele Hostettler Group, který je hlavním dovozcem strojů Yamaha pro Švýcarsko, a zároveň také vlastní značku iXS, která vyrábí motorkářské oblečení a doplňky.  Když si to shrneme, Hostettler Group zaměstnává 700 lidí a je velmi aktivní na motocyklovém, automobilovém, cyklistickém, ale také v oblasti spotřební elektroniky. 
 

Připravila: Lucie Havlíčková (luh) 
Zdroj: Gatedrop.com
7. 11. 2019 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.