24.11.2019
Datum závěrečného a velice oblíbeného Motokrosu národů je v posledních letech velkou debatou, kterou většinou vyvolají americká média. Jak to s MXoN je a bude?
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Poslední tři roky v Matterley Basin, RedBud a v Assenu zásahl akci velký déšť a jezdci tak měli na trati obtížné podmínky. Guiseppe Luongo, prezident Youthstreamu, uznal, že datum by mělo být ideálně o měsíc dříve. Jednotlivé týmy z MXGP, ze série AMA a výrobci však požadují závod Motokros národů po skončení šampionátů – což dává smysl!

 

„Bohužel pro náš nejlepší závod sezóny není datum, z hlediska počasí, úplně ideální. Lepší by bylo, kdyby se Motokros národů mohl konat o měsíc dříve, ale týmy a výrobci upřednostňují akci po konání mistrovství světa a Američané dávají přednost tomu, aby se to konalo po jejich sérii. Takže každý rok musíme bojovat s počasím, aby byl každý spokojený,“ uvedl Luongo pro magazín MXGP.

 

 „Chtěl z celého srdce poděkovat tisícům a tisícům fanoušků, kteří jsou vždy na závodě přítomny. Na národech bylo vidět, že se všichni bavili a jsme hrdí na to, že jsme mohli nejlepším fanouškům na světě přivézt nejlepší off-road show na světě,“ dodal Luongo.

 

Připravil: Pavel Horák
Zdroj: Gatedrop.com
Foto: MotoXAddicts
24.11.2019

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.