09.01.2020
Přestože Motokros národů 2019 už je skoro tři měsíce zapsaný v historii, pořád je hodně rušno kolem Glenna Coldenhoffa. A skutečnost, že pojede v sezóně 2020 na motorce GasGas, s níž absolvuje také FIM MS v motokrosu, tomu jen přidává. V souvislosti s tím vším ve vzduchu létá pár otázek. Například proč bylo možné zahlédnout Coldenhoffa při tréninku na stroji KTM, namísto červeného motocyklu?
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Po možnosti pohovořit si s týmovým manažerem týmu Standing Construct Gas Gas Factory - Tim Mathys, vyšlo najevo, že v současné době probíhají dolaďovačky v Rakousku a tým očekává, že převezme zbrusu nové stroje GasGas na konci ledna. Mezitím tak bude Glenn pokračovat v přípravě na KTM 450 SX-F. Což tedy jednoznačně potvrzuje už předchozí domněnku, že nové GasGas motorky budou svým způsobem KTM, což vlastně není žádným překvapením. 

 

Tým Standing Construct GasGas Factory bude mít v roce 2020 v týmu Glenna Coldenhoffa a Ivo Monticelliho. Debut si tým odbude 9. února 2020, kdy se jede Hawkstone International, což je tedy v podstatě jen chvíli poté, co dostanou příděl zbrusu nových GasGasů. Lze tedy předpokládat, že s juniorským Diga Procross GasGas Factory Juniors vše půjde podle podobného plánu. 

 

Připravila: Lucie Havlíčková (luh) 
Zdroj: MXvice.com
9. 1. 2020

 

 
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.