11.01.2020
Společnost Husqvarna Motorcycles s potěšením představuje oficiální fotografie týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MX2 pro sezónu 2020. V rámci mistrovství světa se představí Thomas Kjer Olsen a Jed Beaton. Ve třídě EMX250 bude tým zastupovat Husqvarnu Kay de Wolf.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Úvodní závod FIM mistrovství světa v motokrosu 2020 se pomalu blíží a tým Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MX2 nenechává nic náhodě. V současné době se nachází ve Španělsku v areálu Redsand MX Parku, kde všichni tři jezdci pracují na své fyzičce i na tréninku na strojích FC 250. Poté se tým už bude připravovat na první závod GP ve Velké Británii na trati Matterley Basin.

 

Rasmus Jorgensen – Manažer týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MX2

„Začátek sezóny už není daleko a v poslední době se nám dařilo opravdu dobře. Na konci loňského roku si všichni jezdci vzali trochu toho tolik potřebného volna, než se vrátili v listopadu k fyzické přípravě a v prosinci na motorku v Belgii. Od Nového roku jsem ve Španělsku v Redsand MX Parku a atmosféra mezi trojicí jezdců je opravdu pozitivní – je skvělé vidět tolik energie a ochotu tvrdě pracovat. Před námi je ještě několik týdnů testování a trénování, ale všichni jezdci se už cítí opravdu skvěle a těší se na práci, kterou děláme s motorkou i mimo ní.“

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj a foto: Husqvarna Motorcycles

11.1.2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.