13.01.2020
Ken Roczen měl za poslední roky spoustu věcí, které ovlivnily jeho výkony, ať už se jednalo o zranění nebo vypořádání se s virem Epstein-Barr. Němec tak téměř tři roky nevyhrál hlavní závod AMA SX.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Němec neměl nejlepší začátek na závodě v Anaheimu, kdy, dle jeho slov, měl špatné nastavení motorky. To znamenalo, že s ní bojoval, ale při druhém závodě jsme viděli úplně jiného Roczena. Jezdec týmu HRC Honda měl vynikající start, rychle se dostal před Osborneho a nikdy se neotočil zpět během jízdy.

 

Poté, co čekal téměř tři roky na své další vítězství v SX, byl po vítězství v St. Louis plný emocí a doufá, že se jedná o první z mnoha vítězství v tomto roce, protože chce bojovat o SX titul.

 

„1092 dní čekání, byl to boj. To vám ukazuje ty úžasné věci, které dokáže mysl a tělo překonat. To myslím pro každého. Byl jsem v bolestech a trpěl depresí a vždycky se zdálo, že negativa převáží pozitiva. Naučil jsem se, že to tak je pouze, když to necháte být! Uplynulou noc to byl jeden z nejsladších okamžiků mé kariéry. Emoce a radost všech okolo je pro mě velice speciální! Dnes se nám to bude líbit, ale po závodě, je zároveň i před dalším závodem a já doufám, že dokážu víc,“ napsala legendární 94 na svém Instagramu.

 

Report ze závodu naleznete ZDE.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: IG @kenroczen94

Foto: AMA SX

13.1.2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.