21.01.2020
Oficiální fotografie týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MXGP 2020 ve složení Pauls Jonass a Arminas Jasikonis byly představeny. V současnosti se jezdecké duo připravuje na tréninkovém campu na Sardinii, kde probíhají přípravy na první závod FIM Mistrovství světa, který se bude konat 1. března ve Velké Británii.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V rámci přípravy na první závod MXGP ve Velké Británii se celý tým vydá už 26. ledna 2020 na první závod italského šampionátu, který se bude konat na trati Riola Sardo. Dále pak se svými stroji Husqvarna FC 450 absolvují závody v Matově a Ottobianu. Po závodech italského šampionátu budou probíhat závěrečné přípravy před prvním kolem MXGP.

 

Antti Pyrhönen – Manažer týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MXGP

„Přípravy před sezónou s Arminasem a Paulsem probíhají skvěle. Oba jezdci vědí, že to je velice důležitý rok – každý se v loňské sezóně naučil spousty věcí a do roku 2020 chceme dosáhnout vyšších cílů. Na závěr loňského roku odvedl tým skvělou práci, takže do roku 2020 vstupujeme s pozitivním myšlením na budoucí práci. Rok 2019 skončil na závodě Motokros národů, po něm měl Pauls a Arminas krátké volno a poté se vrátili zpátky do práce. Hodně jsme testovali na závěr roku v Belgii, Holandsku a Německu a vše s velmi pozitivními výsledky. Od začátku ledna jsme všichni na Sardinii a všechno jde dle plánu – oba jezdci odvádějí tvrdou práci, za což jsme šťastní. Na Sardinii zůstáváme až do prvního závodu italského šampionátu v Riola Sardo a pak budeme závodit ještě na zbývajících dvou kolech italské série před prvním závodem MXGP v Matterley Basin. Všichni se cítíme skvěle a těšíme se na závody.“

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: Husqvarna

Foto: Shot by Bavo

21.1.2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.