08.02.2020
O budoucnosti Tima Gajsera proběhlo spoustu spekulací, když se ho novináři ptali, zda má zájem o přestup do seriálu AMA SX. Jak vidí Gajserovu budoucnost Giacomo Gariboldi?
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Slovinský závodník se v loňském roce zúčastnil podruhé závodu Monster Energy Cup a když se ho američtí novináři zeptali na jeho budoucnost, Gajser supercross úplně nevyloučil. Nicméně pro Gajsera, kterému bude 24 let, by nebylo ideální období, protože by se rychle musel naučit závodit na SX tratích, obzvláště když by nastoupil rovnou do třídy 450SX.

 

Šéf týmu HRC Honda v rozhovoru zmínil, že se Gajser nikdy nezúčastní celé sezóny v Americe, ale účast na vybraných závodech nevylučuje. Prioritně zůstává v seriálu MXGP.

 

„Myslím, že bychom měli jednou provždy situaci kolem odchodu Tima do Ameriky ujasnit. Vloni, když jsme jeli na ceremoniál do Assenu, mi Tim řekl, že se nikdy nebude stěhovat do Ameriky, protože rád závodní v Evropě a zůstane v našem týmu. Samozřejmě, že bude chtít jet na jednotlivých závodech, kterými jsou Monster Cup nebo některé supercrossy, ale nikdy nepojede celý šampionát. Letos mu bude 24 let, je motocrossovou star, má svůj vlastní život, přítelkyni, přátelé a Tim je typ člověka, který miluje být ve své rodné vlasti s lidmi, kteří jsou po jeho boku. To je také jeden z důvodů, proč je stále členem našeho týmu. Potřebuje mít rodinnou atmosféru. Když se podíváte na výsledky úspěšných závodníků za posledních 10 let, všimnete si, že po mnoho let byli ve stejném týmu. Stabilita je klíč k úspěchu,“ vysvětlil Giacomo Gariboldi.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: Gatedrop.coom

Foto: p300.it

8.2.2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.