20.03.2020
Fanoušky oblíbený Gautier Paulin sdělil, že se rozhodl dát své motocykly do garáže a dát si nějakou dobu od motorek pauzu, protože nemocnice a pohotovosti jsou pod obrovským tlakem z důvodu šíření koronaviru.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jezdec továrního týmu Yamahy také prohlásil, že přizpůsobí svůj trénink tak, aby mohl v červnu naskočit do dalšího závodu MXGP. Sezóna měla být dlouhá a kdoví, jak dlouhá nakonec bude. Špatná příprava v této neplánované pauze by mohla vést k dalším úrazům a vyhoření. Všichni však musíme čekat. Všichni držíme palce, aby se brzy objevily nové pozitivní zprávy.

 

„Abych odpověděl na všechny otázky týkající se Covid-19: Musím přizpůsobit můj trénink a fyzickou přípravu konkrétní situaci, kterou nyní všichni zažíváme. Děláme úžasný sport, ale není to bez rizika. Duše sportovce mi říká, abych jezdil, abych byl připraven na den D. Duše muže mi říká, že naše země a zdravotnictví je v krizi a pokračování mého tréninku na motorce, jako by se nic nestalo, by bylo sobecké. Ohrozilo by to ostatní i mě. Nemocnice i pohotovosti jsou přeplněné. Závěr: Moji mechanici jsou doma na samotce a mé motocykly jsou v garáži,“ napsal k současné situaci Paulin.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj a foto: Gautier Paulin

20. 3. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.