01.04.2020
Jezdec týmu HRC Honda, Mitch Evans, se dobře zotavuje doma v Austrálii po úspěšné operaci pravého ramene, které si poranil během druhého závodu MXGP v holandském Valkenswaardu.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Zkušený Dr. Steve Andrews provedl operaci v soukromé nemocniciBrisbane. Všechno proběhlo hladce a bez komplikací, což Evansovi poskytlo nejlepší možnou šanci na rychlé zotavení se během této neplánované přestávky MXGP.

 

V tuto chvíli je dalším naplánovaným závodem Rusko, které by se mělo konat 6. června 2020. Vzhledem k povaze celosvětového šíření koronaviru nejde k dnešnímu dni říct, zda prvním závodem bude Rusko. Tato nejistota dává všem jezdcům i Evansovi prostor na zotavení a prostor dostat se zpět do formy, kterou měli před nucenou pauzou.

 

Mitch Evans #43

„Jsem rád, že jsem podstoupil operaci a teď se mohu doma začít zotavovat. Je to zvláštní situace se sezónou a všemi těmito odloženými závody, ale mým cílem je, abych měl rameno 100% fit, a abych se při ježdění na motorce cítil znovu pohodlně. Obrovské poděkování míří mému týmu za veškerou podporu, kterou dostávám. Doufám, že se brzy vrátím. Zůstaňte všichni v bezpečí!“

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: HRC Honda

Foto: Shot by Bavo

1. 4. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.