30.07.2020
Infront Moto Racing s politováním oznamuje, že byl zrušen letošní ročník závodu Monster Energy FIM Motokros národů, který se měl uskutečnit ve dnech 25. – 27. září v Matterley Basin ve Velké Británii.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Přes veškeré úsilí místního organizátora Steve Dixona a společnosti Infront Moto Racing neexistuje žádná jiná možnost, než letošní MXoN zrušit kvůli celosvětové pandemii COVID-19.

 

Infront Moto Racing navíc obdržel informace od téměř všech zemí ležících mimo Evropu, že kvůli cestovním komplikacím a nejistými problémy s karanténou se letošního ročníku MXoN nebudou schopni zúčastnit.

 

S přihlédnutím ke všem těmto faktorům a cílem zachovat událost na vysoké úrovni se Infront Moto Racing společně s FIM dohodl, že se akce zruší a už nyní se můžeme těšit na fenomenální Monster Energy FIM MXoN 2021!

 

Ruší se tedy i MXGP Winchester, které se mělo konat souběžně s MXoN. Termín 30. září využili pořadatelé pro konání závodu v Mantově – MXGP of Cittá di Mantova. Následně se znovu závodníci podívají do Mantovy 4. října.

 

Společnost Infront Moto Racing a FIM děkují všem pořadatelům, národním federacím, výrobcům motocyklů, jezdcům, týmům, fanouškům za jejich spolupráci, trpělivost porozumění a podporu.

 

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: Infront Moto Racing

Foto: Radek Lavička – MXoN 2019

30. 7. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.