01.08.2020
Adam Sterry podepsal smlouvu s týmem Hitachi KTM fuelled by Milwaukee Rogera Mageeho a v barvách týmu bude soutěžit v obnoveném startu MXGP 2020. Po prvních dvou jarních závodech pod hlavičkou JD Gunnex KTM Racing se s týmem v červenci rozloučil a nebylo jisté, kde nakonec zakotví. S novým týmem bude pokračovat na stejném stroj, na kterém zahájil sezónu se svým bývalým týmem.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Součástí dohody je i Adamova účast na závodech ACU British Motocross ve třídě MX1. Tým Hitachi KTM fuelled by Milwaukee závodí napříč všemi kategoriemi MXGP, EMX a britského šampionátu. Ke Sterrymu v MXGP se připojí do třídy MX2 Conrad Mewse a Bas Vaessen, Eddie Jay Wade a Ethan Lane budou závodit v EMX125. Sterry již na svůj nový tým udělal dojem během tréninků a přípravy na znovuobnovení mistrovství světa MXGP.

 

Adam Sterry #811

„Po náročném začátku letošní sezóny jsem nesmírně šťastný, že se připojím k Hitachi KTM fuelled by Milwaukee. Britský tým se spoustou zkušeností, skvělou motorkou a možností znovu závodit na britském šampionátu je něco, z čeho jsem velmi nadšený. Chci poděkovat Rogerovi, Markovi, týmu a jejich sponzorům za to, že vše dali dohromady v tak krátké době! Nemůžu se dočkat, až se znovu vrátím na startovní rošt.

 

Roger Magee

„Před několika týdny mě oslovil partner týmu, abych zjistil možnosti o spolupráci Adama Sterryho a Hitachi KTM fuelled by Milwaukee poté, co byl propuštěn z bývalého týmu. Zpočátku měla být dohoda pouze pro britský šampionát, ale byli jsme ohromeni jeho rychlostí, odhodláním a přístupem, takže jsme pro něj připravili plány na restart sezóny 2020. Dobře se přizpůsobil týmu a nyní jsme schopni pokrýt všechny třídy MXGP tak, aby byly poskytnuty další finanční prostředky a Adam mohl dostat další šanci na nejvyšší úrovni motokrosu.

 

Připravila: Anna Dojčánová

Zdroj a foto: KTM

1. 8. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.