15.09.2020
Romain Febvre v jedné ze zatáček vylétl z trati, prorazil reklamní banner, sjel ze svahu dolů a po nějaké době se vrátil zpět.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V první jízdě skončil až na desátém místě po pádu. Ve druhé jízdě se mu zadařilo a dojel třetí, celkově mu bodový zisk přidělil páté místo a 31 mistrovských bodů.

 

Febvre o incidentu a závodním dni řekl: „Mohla to být opravdu dobrá GP, ale ve druhém kole prvního závodu jsem byl nemile překvapen, když jsem uviděl obrovskou díru ve vyjeté koleji. Snažil jsem se tomu vyhnout, ale vyjel jsem mimo trať a upadl. Když jsem se vrátil na trať, byl jsem téměř poslední. Dokázal jsem se dostat na desáté místo, ale znova jsem upadl v zatáčce, když jsem se snažil předjet co nejvíce závodníků. Znovu jsem se vrátil do závodu na třinácté pozici a znovu se mi podařilo dostat se na desítku navzdory dvěma pádům.“

 

„Bylo to už moc věcí najednou, abych měl ještě nějakou naději na pódium, ale přesto jsem dal vše do druhé jízdy. Skončil jsem třetí poblíž Cairoliho. Moje rychlost bylo v obou závodech dobrá, ale trochu jsem se potýkal s horšími starty. Příští týden máme na programu nějaké testování, abychom se připravili na Mantovu,“ dodal.

 

Video z výše zmíněného incidentu hledejte ZDE.

 

 

Připravila: Anna Dojčánová

Zdroj: Yamaha

15. 9. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.