14.10.2020
Brilantní motokrosovou kariéru má za sebou belgický závodník Clement Desalle. Dokázal vyhrát 23 závodů GP, ale právě nyní oznámil, že po letošní sezóně odchází z kolotoče MXGP.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

„Patnáct sezón v GP, z toho 11 v sedle tovární motorky. Na konci letošní sezóny končím v Grand Prix. Jsem vděčný za to, co mi to přineslo. Jsem opravdu šťastný, že jsem mohl být profesionálním motokrosovým jezdcem mistrovství světa na takové úrovni. Byl to můj sen už od malička. K tomuto rozhodnutí mě dovedla řada skutečností, ale já respektuji pravidla, která jsem si dal již dávno. Abych byl upřímný, bylo by pro mě čím dál obtížnější užívat si jízdu a žít život v GP. Pravdou je, že navždy budu milovat ježdění na motorce a budu jezdit, dokud budu moci. Nemohl jsem však během své kariéry dosáhnout jednoho snu, být mistrem světa. Ale tak to prostě je. Velké poděkování patří všem, co mě podporují,“ uvedl Desalle na svých sociálních sítích.

 

„Gratuluji Clementovi ke skvělé kariéře. Byl jsi tvrdý, nešlo tě předjet, ale jsi skutečným bojovníkem. V momentě, kdy jsem věděl, že jsi dalším, koho musím předjet, byl jsem opravdu nešťastný. Vím, že jsme spolu nikdy moc nemluvili, ale mám k tobě obrovský respekt. Užij si další kapitolu života,“ vzkázal Desallovi Herlings.

 

Připravila: Anna Dojčánová

Zdroj: Instagram @mx_panda, @jeffrey_herlings84

Foto: Monster Energy

14. 10. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.