19.11.2020
Mladý švýcarský talent, Kevin Brumann, skvěle odstartoval do letošní sezóny druhým místem na závodech EMX125 v Matterley Basin. Poté bohužel utrpěl zranění, které mu zabránilo v plnohodnotné sezóně. Stihl se však ukázat i v České republice. V Dalečíně skončil celkově třináctý a bral 16 mistrovských bodů.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Brumann uzavřel dohodu s týmem i na rok 2021, tudíž zůstane členem iXS MXGP Yamaha Teamu, pouze změní kategorií a bude závodit ve třídě MX2. Tým bude mít i druhého jezdce ve stejné kubatuře, prozatím však není potvrzeno, kdo tím jezdcem bude.

 

„V příští sezóně bude mladý švýcarský talent, znovu závodit na Yamaze. Tentokrát na mistrovství světa MX2 a v barvách týmu iXS MXGP Team.

 

Nadějný teeneger je již dvojnásobným švýcarským mistrem ve třídě 85 ccm a 125 ccm. Bezpochyby patří mezi největší talenty ze Švýcarska. Velkým snem samotného Kevina i jeho nadšené motokrosové rodiny je, aby následoval stopy dvou špičkových švýcarských závodníků Jeremyho Seewera a Arnauda Tonuse. Za tímto snem si mladík z Ehrendingenu jde a tvrdě se připravuje a trénuje se světovým závodníkem Maxem Naglem,“ uvedl tým na sociálních sítích.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: iXS MXGP Team

Foto: Pavel Horák

19. 11. 2020

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.