05.03.2021
Jed Beaton a Kay de Wolf z Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing úspěšně dokončili předsezónní testování a společně s týmem pokračují na přípravách před startem mistrovství světa MX2. Po velice produktivní zimě, zdokonalování dovedností a vývoji motocyklu FC 250 se oba jezdci těší na začátek závodní sezóny. Pro letošní sezónu se k našemu týmu připojil také patnáctiletý Francouz Maxime Grau. Ten bude závodit v jeho první sezóně v EMX250. Ke článku jsou přiloženy také fotografie z týmového focení!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

 

Jed Beaton #14

Má zimní příprava byla opravdu dobrá, se svým motocyklem jsem velmi spokojený. Bylo příjemné trénovat ve Španělsku. Otestoval jsem několik nových dílů a udělali jsme pár drobných změn. Nebylo to nic zásadního, protože jsem byl s nastavením spokojený. Zaměřil jsem se hlavně na jízdu. Mrzí mě, že byl start sezóny odložen, ale až spadnou startovní brány, budu připraven. Mým cílem je dosáhnout toho, čeho jsem dosáhl vloni. Chci být více na pódium, a pokud půjde všechno podle plánu, věřím, že budu ve hře o titul. To by bylo to nejlepší, ale sezóna je dlouhá a na startu je plno talentovaných pilotů.

 

 

Kay De Wolf #74

Je pro mě opravdu vzrušující závodit v MX2 po dvou úspěšných sezónách v EMX. Atmosféra v týmu je skvělá a já věřím, že mám od týmu vše, co potřebuji pro start mého začátku v MX2. Doufám, že budeme mít celou sezónu i se zámořskými závody, ale kvůli pandemii to tak možná nebude. Mým cílem pro letošní sezónu je pravidelně sbírat body a dokončit sezónu v TOP 10. Nebude to snadné, ale mám rychlost, trénoval jsem s Jedem a Thomasem Kjer Olsenem, což mi pomohlo. Trénoval jsem s nimi pořád, takže jsem letos neměnil tréninkový program. Něco málo jsme upravili v nastavení motocyklu, otestovali jsme nové díly a společně s týmem si užívám čas strávený ve Španělsku. Můj motocykl je opravdu dobrý a já se nemůžu dočkat mého prvního závodu na mistrovství světa. Bude to v mé rodné zemi, takže to bude velké!

 

 

Maxime Grau #20

Jsem opravdu šťastný, že jsem se mohl připojit k Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing. Je to superprofesionální tým a já se těším na naši společnou budoucnost. Přechod do EMX250 mi dává opravdu dobrý pocit. Mým cílem je, abych se na motorce cítil dobře, každý den se zlepšoval a v šampionátu EMX250 zajížděl dobré výsledky.

 

 

 

 

 

 

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: Husqvarna

Foto: Shot by Bavo

5. 3. 2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.