14.11.2021
Tým Assomotor Honda zažil na motokrosové scéně několik skvělých okamžiků. V jeho barvách se představilo několik špičkových pilotů. Nyní však majitel týmu Alfredo Bavilacqua na sociálních potvrdil, že tým končí. Pro letošní piloty Emila Weckmana a Stephena Rubiniho to znamená hledání nového angažmá na sezónu 2022.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Psal se rok 1991, kdy se Team Assomotor poprvé objevil na scéně. Týmové počátky byly v italském šampionátu endura, poté se tým posunul do rally, supermota a následně do motokrosu.

 

Po dobu 31 let jsem zaznamenal mnoho úspěchů a spokojenosti, poznal jsem množství výjimečných lidí, kteří mají obrovskou vášeň pro motocyklový sport, stejně jako já. Se smutkem na srdci však musím oznámit, že se mé priority za ty roky změnily. To mě přinutilo k náročnému rozhodnutí – ukončení činnosti týmu. Potřebuji se také více věnovat soukromému životu, který jsem „kvůli“ této krásné práci musel obětovat.

 

Znovu chci zopakovat, že toto rozhodnutí plné smutku, radikálně změní život mé rodiny a můj pracovní život. Musím však přiznat, že rozhodnutí bylo přijato v největším klidu a vědomí. Těmito pár řádky vám všem chci poděkovat za to, co jste mi dali a předali během dlouhých společných let plných vášní a únavy. Děkuji za respekt, který jste ke mně a mé práci vždy chovali, za přátelství, za podporu, kterou jste týmu dali k dispozici a umožnili mu dosáhnout cílů a úspěchu, ve které jsem z počátku doufal, a které jsme dotáhli do cíle. Bez vás všech bych tohle nemohl dělat. Moc všem děkuji za tu možnost a za vzpomínky, které v sobě navždy ponesu.

 

Alfredo Bevilacqua

 

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj a foto: Fb Assomotor Honda

14. 11. 2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.