27.10.2022
Nadějný belgický závodník Sacha Coenen bude třetím závodníkem týmu Red Bull KTM Factory Racing ve třídě MX2. V listopadu oslaví šestnácté narozeniny a už brzy se přidá ke svým týmovým kolegům Andreovi Adamovi a Liamovi Evertsovi, aby společně zahájili přípravu na mistrovskou sezónu 2023.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Sacha společně se svým bratrem Lucasem vstoupí do své premiérové sezóny v mistrovství světa. Rok 2023 využije na rozvoj svých dovedností, závodního umění a získání fyzičky na té nejvyšší úrovni. Na jeho rozvoj bude dohlížet Joel Smets.

 

„Tohle je pro mě splněný sen! Jsem tak šťastný, že jsem se mohl připojit zrovna k týmu Red Bull KTM Factory Racing. Jezdil jsem už na sériové KTM 250 SX-F 2023 a musím říct, že jsem se zamiloval. Opravdu se mi líbí výkon motocyklu. Těším se na spolupráci s Joelem a věřím, že mi může předat spoustu zkušeností, které doposud nemám. Vím, že se mám stále co učit, ale chci se bavit a dělat motokros, jak nejlépe dokážu,“ prozradil k novému angažmá Sacha Coenen.

 

„Je celkme šílené, kolik energie a motivace Sacha má. Myslím, že jsem ještě nikdy neviděl tolik odhodlání od někoho, kdo je tak mladý. Stále potřebuje fyzicky i profesně růst a my musíme zapracovat na tom, abychom našli rovnováhu mezi jeho touhou a schopnostmi. Bude to pro nás všechny obrovská výzva, na kterou se opravdu těšíme,“ okomentoval svého svěřence Smets.

 

 

 

 

Připravil: Pavel Horák

Foto: Shot by Bavo / KTM Images

Zdroj: KTM

27. 10. 2022

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.