09.11.2022
Beta vstoupila v roce 2020 jako nová značka do paddocku MXGP a společně s týmem SDM-Corse Racing zažila dvě povedené sezóny. Italský tým získal Jeremy Van Horebeeka, který za tu dobu odvedl výbornou práci při vývoji motocyklu. Beta se však bude muset v roce 2023 vydat jiným směrem, protože SDM-Corse Racing s nimi ukončil spolupráci.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

„Spolupráce s Beta Moto pro nás končí. Tým SDM-Corse by rád poděkoval celé společnosti za důvěru, které se nám v posledních letech dostalo. Děkujeme také za to, že si vybrali náš tým, abychom společně s nimi přivedli motocykly Beta zpátky na motokrosové tratě. Byly to náročné a velice vzrušující sezóny, které ještě více posílily naší profesionalitu a umožnily nám nasbírat cenné a důležité výsledky při debutu nového motocyklu. Speciální poděkování patří také Jeremy Van Horebeekovi, který, stejně jako my, věřil projektu a spojil se s námi, aby zažil toto dobrodružství. Ukázal odhodlání opravdového šampiona, bez kterého bychom nebyli schopni bojovat hned na začátku v první desítce,“ prozradili představitelé SDM-Corse.

 

Dle nepotvrzených informací by značka Beta měla spojit pro rok 2023 síly s týmem Marchetti Racing. Tým SDM-Corse Racing také změní značku a bude pokračovat na vybraných podnicích MXGP.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj a foto: SDM-Corse Racing

9. 11. 2022

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.