29.11.2022
Lorenzo Locurcio vstoupil na scénu Grand Prix v roce 2020, kdy byl draftován týmem BUD Kawasaki Racing do evropské série EMX250. Venezuelan zde zazářil a pro rok 2021 si zajistil místo v královské třídě MXGP v české stáji JD GUNNEX KTM Racing Team. V roce 2022 ho ze hry vyřadilo zranění. Stihl se však vrátit a reprezentovat svou vlast na Motokrosu národů.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V jednom z rozhovorů potvrdil, že se vrací do Ameriky, kde v minulosti strávil velké množství času na zdejších tratích. Znamená to, že ho v nejbližší sezóně neuvidíme na startu MXGP.

 

„Získané zážitky a zkušenosti v paddocku MXGP za poslední dva roky jsou nezapomenutelné. Hodně jsem se toho naučil a budu se snažit, abych všechno, co jsem se naučil, uplatnil na dalších závodech v budoucnu. Jsem vyzrálejší, chytřejší a rychlejší. To vše díky vysoké úrovni Grand Prix. Hodně jsem vyrostl a cestoval po světě se svou motorkou. Prozatím zastavuji svou kariéru na závodech mistrovství světa. Těším se, až se vrátím do Spojených států a začnu se naplno připravovat podle harmonogramu AMA 2023,“ prozradil Locurcio pro web DailyMotocross.fr.

 

Připravila: Anna Dojčánová

Zdroj: Gatedrop.com, DailyMotocross.fr

Foto: Pavel Horák

29. 11. 2022

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.