02.02.2024
Ferruccio Zanchi byl dnes oficiálně oznámen jako tovární jezdec stále Honda do třídy MX2. O jeho přestupu se spekulovalo dlouho a tým HRC Honda společně s Gariboldi Racing napínal své fanoušky, kdo doplní v paddocku MXGP Tima Gajsera a Rubena Fernandeze.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Návrat Hondy do třídy MX2 je plánován jako dlouhodobý projekt, jehož cílem je pokus o návrat značky na úroveň, na které vyhrál Gajser titul v roce 2015. Honda disponuje velkým potenciálem a díky odborným znalostem a vítězné mentalitě je jen otázkou času, kdy se vrátí tam, kam patří.

 

„Je to pro mě skvělý moment kariéry! Tohle je to, čeho chce každý závodník dosáhnout, když poprvé sedne na motokrosovou motorku – jezdit za tým HRC. Tento okamžik je jen začátkem a já vím, že skutečná práce právě teď začíná. Je mi velkou ctí být osobou, kterou si vybrali, aby vedla obnovu tohoto programu, ale vím, že tomu musím věnovat 100% úsilí, abych se ujistil, že tento rok a další roky budou úspěšné pro mě i pro tým. Chci poděkovat všem svým blízkým, kteří mi pomohli, aby se toto mohlo stát. Chtěl bych pozdravit také všechny fanoušky týmu Honda po celém světě. Těším se na setkání s vámi,“ prozradil k přestupu do továrny Ferruccio.

 

 

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: TZ HRC Honda

Foto: Shot by Bavo

02. 02. 2024

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.