16.05.2018
Team HRC nadšeně angažoval pro MXGP šampionát Australana Todda Waterse. Týmová radost z nové posily však trvala jen chvíli, neboť si Todd při dalším kole MS v motokrosu v lotyšské Rize přivodil zlomeninu pravé klíční kosti už v průběhu sobotního kvalifikačního závodu.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Přibližně dvouhodinovou operaci Waters podstoupil na klinice ORTO, kde mu Dr. Valdis Andersons zafixoval zlomeninu kovovou destičkou a osmi šrouby. Waters po operaci odcestoval zpět do Holandska, kde se bude zotavovat, aby se mohl k týmu HRC připojit co nejdříve.
 

Todd Waters: „Samozřejmě jsem velmi zklamaný, protože takový průběh víkendu jsem si opravdu nepředstavoval. Zvlášť když jsem se cítil konečně dobře, přestal jsem se stresovat a podařilo se mi zrychlit. Je to opravdu škoda, ale mám za sebou operaci a mířím zpátky do Holandska. Moje přítelkyně fyzioterapeutka za mnou letí z Austrálie, aby mi pomohla na konci týdne začít s rehabilitací. Je to jen klíční kost, takže nejde o konec světa. Už jsem podobnou situaci zažil, jsem připravený absolvovat přísný program, abych se mohl vrátit za startovací zařízení co nejdříve. Tým mě opravdu podporuje, což prokázalo i několik jejich návštěv, jimiž si prověřili, že všechno probíhá podle plánu. Tohle všechno mi pomáhá cítit se tady jako doma a otevírá mi to dveře do Honda rodiny. Cítím se podstatně více motivovaný vrátit se co nejdříve.“

TZ HRC Teamu
16. 5. 2018
 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.