08.06.2018
V týmem ze série AMA MX 2018 se za poslední dny událo hned několik změn. Ze hry venku je úřadující šampion třídy 250MX Zach Osborne, Phil Nicoletti mění tým a Justin Hill odjede několik závodů ve třídy 450MX.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Velkou ránou pro tým Rockstar Energy Husqvarna je zranění Zacha Osborna. K tomu přišel při pádu po startu druhé jízdy v Thunder Valley, jehož výsledkem bylo zraněné rameno, které si vyžádalo operaci. Osborne se dalšího dění v šampionátu Lucas Oil Pro Motocross 2018 nezúčastní a bude se připravovat na svůj debut ve třídě 450.

 

Pro tento tým to však nebyla jediná velká rána za poslední týden, mimo hru se i Jason Anderson po tréninkovém pádu a samozřejmě i stále se zotavující Dean Wilson. Tým tedy usilovně hledal náhradu a výsledek je překvapující – Phil Nicoletti. Ten byl dosud pevně spojený s týmem JGR Suzuki, ale zbytek sezóny nakonec dokončí na Husqvarně.

 

Po odchodu Nicolettiho se v JGR uvolnilo místo pro jezdce královské třídy. To by měl ve vybraných závodech obsadit Justin Hill, který se ve slabší motorce dost trápí a jeho výsledky jsou mizerné. Na 450 ale zajet umí, jak už ostatně několikrát předvedl. Hill se navíc pro příští rok chce do třídy 450 přesunout na full time. Místo Hilla budou ve třídě 250 reprezentovat Enzo Lopez a očekává se také návrat Jimmyho Decotise.

 

Připravil: Jiří Kružík

Zdroj: racerXonline.com

8. 6. 2018

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.