09.01.2019
V posledních třech sezónách se náš mladý talent Petr Polák soustředil na třídu EMX125. V letošním se však leccos mění a Petr namísto postupu do třídy 250cc tento krok přeskakuje a uvidíme ho rovnou ve třídě MX2 světového šampionátu.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Petr Polák bude nadále reprezentovat jediný český tým ve svěťáku, jímž je JD 191 KTM Racing. Tím se potvrzuje týmová víra v jeho talent, když dostal možnost závodit v MX2 s tím, že pojede evropská kola série na stroji o obsahu 250cc. Je dobré vypíchnout skutečnost, že pro Petra nebude motocykl s tímto obsahem žádnou novinkou, neboť na něm závodil již v rámci ADAC Youngster Cupu 2018 v Německu. 
 

"Právě teď jsem spolu s mými týmovými parťáky Jose Butronem a Richardem Šikyňou v rámci zimní přípravy ve Španělsku. Tým mi dal šanci přesunout se rovnou do třídy MX2 světového šampionátu a mám z toho opravdu velkou radost. V roce 2019 se pokusím nasbírat co nejvíce zkušeností a chci si celou sezónu užít. Rád bych poděkoval svému týmu JD 191 Gunex KTM v čele s Jiřím Jankovským, všem dalším členům týmu, rodině a ostatnim, kteří mi pomáhají," řekl Polák GateDrop.com. 


Zdroj:
Gatedrop
Foto: YouthStream
9. 1. 2019 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.