12.03.2019
Loňský šampión třídy MXGP bude muset kvůli zranění vynechat minimálně tři závody seriálu MXGP. Jak uvedl Herlings pro holandský portál NOS, nelze vyloučit účast na závodech v Americe!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Léčba a zotavení jeho zlomené nohy jdou dobře, ale bude trvat minimálně do konce dubna. „Pro zisk titulu je to velká překážka,“ dodal úřadující mistr světa Jeffrey Herlings. A dál pokračoval: „Bylo to opravdu špatně zlomené, tak špatně, že byla otázka, zda bude vše po rekonvalescenci v pořádku.“ Pro mě je nyní nejdůležitější věcí, že se noha dobře zotavuje, protože ji rozhodně budu v budoucnu používat.  


„Byla to moje chyba. Spadl jsem a nemůžu z toho nikoho vinit. Lidé říkají, že nemusím tak tvrdě trénovat, ale stejně i dál půjdu do každého tréninku naplno. A vím, že to funguje, protože loni jsem dokázal vyhrát 17 závodů z 19." 


„Je těžké přijmout, že se budu účastnit a budu mít šanci bojovat jen o úspěchy v jednotlivých MXGP,  když bude vidina hlavního cíle - titulu, zmařená." 


Herlings říká, že Amerika je volba – pokud bude v pořádku! „Tuhle možnost nezamítám. Můžu si pořád vybírat, ale budu tam závodit jen v případě, že budu zcela připravený a schopný jet o titul," zdůraznil Jeffrey. "Příští týden máme meeting s týmem v Rakousku, kde budeme hodně diskutovat a probírat různé scénáře. Až poté se rozhodneme," dodal. 

 

Připravil: Pavel Horák
Zdroj: Gatedrop.com
12. 3. 2019

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.