12.04.2019
Po zranění pravého kotníku a lýtkové kosti na MXGP v Trentino musel Calvin Vlaanderen z HRC týmu na operaci, která se povedla. Calvin se zranil při odpoledním sobotním měřeném tréninku, když si otočil kotník. Po zajetí nejrychlejšího času však zamířil rovnou do kamionu.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Vlaanderen hned v pondělí ráno  zamířil na sál a podstoupil úspěšně operaci, která odstartovala jeho cestu k uzdravení. Nemocnici opouštěl se sádrou. Calvin doufá, že bude moct začít během několika týdnů s fyzioterapií s cílem naskočit zpět do MXGP už 11. - 12. května 2019 na italské trati v Mantově


Calvin Vlaanderen:

"Jsem pochopitelně extrémně zklamaný. Cítil jsem se na motorce hodně dobře a akorát jsem se snažil zajet nejrychlejší kolo, když jsem si otočil kotník. Nespadl jsem, a tak to byl šok, když rentgen odhalil zlomeninu lýtkové kosti. 

Zároveň jsem vděčný za podporu svého týmu a také za skvělou práci, kterou odvedl Dr. Claes. Věřím, že se během pár týdnů zbavím sádry a začnu s rehabilitací a jízdou na kole, protože chci naskočit do pátého kola MX2 šampionátu v Mantově. 

Děkuji za veškerou podporu, které se mi dostává. Mám radost, že mám tolik fanoušků, kteří mi posílají zprávy, jimiž mě motivují, abych se vrátil ještě silnější a odhodlanější než kdy předtím. Rád bych rovněž pogratuloval svému týmovému kolegovi Timu Gajserovi, jenž se v Trentinu blýskl skvělým výsledkem s vítězným koncem. Závodil opravdu skvěle a výhru si zasloužil." 
 

Zdroj: TZ HRC teamu
Připravila: Lucie Havlíčková (luh)
12. 4. 2019  

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.