24.04.2019
Red Bull KTM Factory team slaví úspěchy v souvislosti s dominancí jejich jezdců ve třídách MXGP a MX2 Mistrovství světa v motokrosu s královským šampionem Antoniem Cairolim a princem Jorgem Pradem, daří se jim mít souběžně pod kontrolou rovněž AMA Supercross šampionát, jemuž vévodí Američan Cooper Webb. A co víc, vše se připravuje k brzkéu návratu tzv. zlatého dítěte Jeffreyho Herlingse, který je připravený obrátit MX svět vzhůru nohama.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Není pochyb o tom, že po návratu Jeffreyho do MXGP šampionátu dostane královská třída opět správnou šťávu a není pochyb o tom, že se Jeffrey pokusí převzít kontrolu. Samozřejmě, v letošním roce už na titul pomýšlet nemůže. Lépe řečeno se to v současné době jeví jako nemožné. O čem však pochyb být nemůže je skutečnost, že se tak jako tak vrátí nejrychlejší muž planety a zejména konec letošní sezóny bude třešničkou na dortu díky Motokrosu národů (MXoN) v holandském Assenu. 

 

Samozřejmě se nechceme nijak dotknout současných hvězd MXGP Tonyho Carioliho a Tima Gajsera. Tohle je prostě jen něco, čemu se nebude dát vyhnout. Herlings se asi bude potřebovat trošku "rozkoukat" během prvních dvou GP. Možná mu to připomene i rok 2017, do něhož naskočil v podobné roli a následně měl problémy skončit v TOP10. Ale připusťme, že je více než pravděpodobné, že po prvních dvou GP budou mít Cairoli s Gajserem silného konkurenta, který jim cestu za titulem zkomplikuje. 
 

Níže je pár videí pro ty z vás, kteří mají krátkou paměť ;-). 
 


 


 


 


Připravila:
Lucie Havlíčková (luh)
Zdroj: MX Large
24. 4. 2019  

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.