Zatím to vypadá, že od čtvrtka se bude dát na trati v Holicích trénovat. Každopádně aktuální informace o stavu Poběžovické kotliny se dozvíte, pokud zavoláte Václavu Formánkovi na telefon - 737 131 402.
V neděli 4. července 2010 pořádal MOTOSPORT CHÝNOV na známé trati v Pacově třetí závod motokrosového Amater Cupu 2010. I navzdory parnému letnímu počasí a rozbíhajícím se dovoleným se na Propadu sešlo 331 jezdců.
Zdravím, v uplynulých dvou víkendech pokračovalo Mistrovství Německa na tratích v Reutlingenu a Jaueru.
Sedmý závod poháru Vysočina MX Cup se jel 3. července 2010 v areálu Vranovský žleb nedaleko Brna. Teploty byly opravdu tropické, avšak realizační Vysočina MX tým i pořadatelé Automotoklubu Zbrojovka Brno zvládli připravit trať i depo na jedničku.
Davida Čadka mají možnost vídat jak motokrosoví, tak i enduro fanoušci. Uplynulý víkend pokračovalo ME v enduru dalším závodem v Polsku. David si našel čas a sepsal nám krátký report, který doplnil fotografiemi.
Dostali jsme podnět, abychom zkontrolovali jídelníčky a pitný režim republikovým motokrosařům. Cílem bylo zjistit, jak se mění menu před závody a v den závodů. Kluci připojili osvědčené prostředky, které jim pomáhají při regeneraci a prozradili, čím urychlují rekonvalescenci v době úrazů.
Třetí pokračování ADAC MX Masters se konalo uplynulý víkend v německém Aichwaldu. Vítězem obou rozjížděk se stal Belgičan Clement Desalle, který kraluje celkovému pořadí. Nejlepším Čechem byl Filip Neugebauer, který skončil celkově na čtvrtém místě a v průběžné klasifikaci je druhý.
Poté, co v neděli utichly závodní motory na závodišti v Poběžovické kotlině, přišlo na řadu rovnání trati. A od včerejška se v Holicích znovu trénuje!! Tréninky jsou povolené v úterý a ve čtvrtek od 16.00 do 19.00 hod za poplatek 150,- Kč.
Déšť, vysoká teplota a velká vlhkost doprovázely třetí kolo seriálu Lucas Oil AMA Motocross Championship, který hostil tento víkend High Point v Pennsylvanii.
Dne 13. května 2010 začali jezdci oficiálně trénovat v areálu Vranovského žlebu. Protože se na trati svezlo už pár desítek lidí, dáváme znovu prostor pro diskuzi.