V Holicích bude možné od čtvrtka zase trénovat
motocross

Zatím to vypadá, že od čtvrtka se bude dát na trati v Holicích trénovat. Každopádně aktuální informace o stavu Poběžovické kotliny se dozvíte, pokud zavoláte Václavu Formánkovi na telefon - 737 131 402.

VÍCE
AMATER CUP Pacov z klávesnice Evžena Zadražila
motocross

V neděli 4. července 2010 pořádal MOTOSPORT CHÝNOV na známé trati v Pacově třetí závod motokrosového Amater Cupu 2010. I navzdory parnému letnímu počasí a rozbíhajícím se dovoleným se na Propadu sešlo 331 jezdců.

VÍCE
Report Filipa Neugebauera z DM Open v Reutlingenu a Jaueru
motocross

Zdravím, v uplynulých dvou víkendech pokračovalo Mistrovství Německa na tratích v Reutlingenu a Jaueru.

VÍCE
Report ze sedmého závodu Vysočina MX Cupu z Vranova
motocross

Sedmý závod poháru Vysočina MX Cup se jel 3. července 2010 v areálu Vranovský žleb nedaleko Brna. Teploty byly opravdu tropické, avšak realizační Vysočina MX tým i pořadatelé Automotoklubu Zbrojovka Brno zvládli připravit trať i depo na jedničku.

VÍCE
ME enduro v Polsku pohledem soutěžáka Davida Čadka
motocross

Davida Čadka mají možnost vídat jak motokrosoví, tak i enduro fanoušci. Uplynulý víkend pokračovalo ME v enduru dalším závodem v Polsku. David si našel čas a sepsal nám krátký report, který doplnil fotografiemi.

VÍCE
Stravování a pitný režim v průběhu závodního víkendu
motocross

Dostali jsme podnět, abychom zkontrolovali jídelníčky a pitný režim republikovým motokrosařům. Cílem bylo zjistit, jak se mění menu před závody a v den závodů. Kluci připojili osvědčené prostředky, které jim pomáhají při regeneraci a prozradili, čím urychlují rekonvalescenci v době úrazů.

VÍCE
ADAC Masters v Aichwaldu vyhrál Desalle, Neugebauer čtvrtý
motocross

Třetí pokračování ADAC MX Masters se konalo uplynulý víkend v německém Aichwaldu. Vítězem obou rozjížděk se stal Belgičan Clement Desalle, který kraluje celkovému pořadí. Nejlepším Čechem byl Filip Neugebauer, který skončil celkově na čtvrtém místě a v průběžné klasifikaci je druhý.

VÍCE
V Holicích se od včerejška OPĚT TRÉNUJE!!
motocross

Poté, co v neděli utichly závodní motory na závodišti v Poběžovické kotlině, přišlo na řadu rovnání trati. A od včerejška se v Holicích znovu trénuje!! Tréninky jsou povolené v úterý a ve čtvrtek od 16.00 do 19.00 hod za poplatek 150,- Kč.

VÍCE
3. závod AMA MX High Point – Dungey nepřemožitelný
motocross

Déšť, vysoká teplota a velká vlhkost doprovázely třetí kolo seriálu Lucas Oil AMA Motocross Championship, který hostil tento víkend High Point v Pennsylvanii.

VÍCE
DEBATA na téma upravená trať ve Vranově
motocross

Dne 13. května 2010 začali jezdci oficiálně trénovat v areálu Vranovského žlebu. Protože se na trati svezlo už pár desítek lidí, dáváme znovu prostor pro diskuzi.

VÍCE